Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor fogják levenni a kötésem?

Mikor fogják levenni a kötésem?

Figyelt kérdés

Szóval az kisujjamat egy röplabda eltalálta és ettől hátrahajlott. Ezután feldagadt és fájt ,egész éjjel jegeltem de másnapra belilult. Elmentem vele a sürgősségire ahol megrögenezték és sínbe rakták mert megzúzódott és a csontból egy 2 milliméteres kagylóhéjszerű darab letört. Azt mondták három hétig sínben kell lennie.Ma anya levette a kötést ,hogy újra átkösse mivel el volt csúszva rajta.Már nem fájt ma és lement róla az elszíneződés is. Nem mozdítottam meg de nem fájt ahogy megigazította.Nagyon fontos lenne hogy szerdán le vegyék a sínt mert pénteken és szombaton is fellépésem lesz . Van esély rá hogy leveszik a sínt és csak sima kötést kapok vagy azt sem?

Elnézést a helyesírási hibákért!



2017. jún. 10. 19:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!