Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyerekként sokszor kaptam...

Gyerekként sokszor kaptam akkora pofonokat, hogy hogy zúgott a fejem/fülem és pár pillanatra mintha megsüketültem volna. Lehet emiatt halláskárosodádom?

Figyelt kérdés

12 éves korom előtt 1-2 évente, 7 éves korom előtt pedig 1,5-2 éves koromtól pár havonta előfordult, kaptam egymás után 5-6 sallert, de akkorákat, hogy szinte hanyatt estem tőlük (én 10-35 kiló voltam, anyám 95). Ilyenkor rendesen zúgott a fülem, és 1-2 percig mintha nem hallottam volna semmit.

És az van, hogy igazából "nagyot hallok". Ha valaki nem elég tisztán, lassan és hangosan beszél, gyakran vissza kell kérdeznem, hogy "Tessék, mit mondtál?". Volt olyan haverom, aki azért építette le a kapcsolatunkat, mert unta már, hogy 5 percenként jött egy "Tessék?".

Lehetett maradandó halláskárosodásom a pofonoktól?


2017. jún. 21. 23:09
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L
2017. jún. 21. 23:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyértelműen igen a válasz.

Ha akarod írj nyugodtan privátban.

2017. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikre nem emlékszel 2 éves korodból!

Nekem semmi emlékem nincs kb 4 éves korom előttről.

2017. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van egy nővérem, ő mondta. Én úgy 3 éves koromtól emlékszem.
2017. jún. 23. 00:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!