Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csuklófájdalom, mit lehet tenni?

Csuklófájdalom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csütörtökön egyedül kellett cipekednem (9 csomag 17 kg-os csempe, plusz kb 10-15 kg másik fajta csempe, körönként kb 20 m séta+felvinni a második emeletre). Csütörtökön még semmi nem volt, viszont péntek reggelre egy kilincs lenyomása is fájdalommal járt. Azóta fogni nem tudok a kezemmel, és van, amikor akkor is fáj, ha csak simán lerakom magam mellé, de nem mindig. Kentem már körömvirág-krémmel, illetve volt már hideg vizes borogatás is rajta. Kicsit utánaolvastam, és először ínhüvelygyulladásra gondoltam, viszont nem ad ki hóropogás szerű hangot. Megerőlthettem? Orvosnál nem voltam még, de egész nap bokaszorító van rajta (nem olyan szoros, mint a csuklószorító, de azért tartja), mert egy kicsit segít enyhíteni a fájdalmat.

2017. júl. 30. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél holnap a patikában fájdalomcsillapítót rá. Valószínűleg megerőltetted.
2017. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kibírhatatlan, de nem is kellemes, tompa fájdalom. Igen, gondoltam erre, lehet, hogy rosszul fogtam a dobozokat, és attól erőltettem meg? Vagy egyszerűen csak sok volt a súly? (Nem pihentem közben, egymás után vittem a dobozokat, lehet, hogy nem kellett volna...)
2017. júl. 30. 16:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb mennyi idő alatt gyógyulhat meg? Egy hét múlva megyek nyaralni, addig minél kevesebbet terhelni. Meggyógyulhat addigra teljesen?
2017. júl. 30. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ínhüvelygyulladás általában hosszadalmas, vegyél reuma kenőcsöt és azzal kenegesd, ne terheld a kezed, most pihentetni kellene egy ideig. Ha nem javul, menj orvoshoz.
2017. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Activon extra gél van itthon, gondolom az is jó.
2017. júl. 31. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!