Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fogalmam sincs mi történt a...

Fogalmam sincs mi történt a combommal, akinek esetleg izomszakadása, húzódása volt, tudna segíteni!? Vagy hátha valaki érte hozzá

Figyelt kérdés
1 hónapja artroszkópos térdműtétem volt,egy tokbemetszés,a térdem egyáltalan nem fáj,viszont pár napja a műtőtt lábamra támaszkodva próbáltam felállni,azon volt több súly és hallottam egy fura hangot,aztán pedig egy éles fájdalmat éreztem a combom külső felén.A fájdalom pár óráig tartott,viszont azóta már kétszer előfordult ez az eset,a mai napon szintén,rá se tudtam állni utána,és hajlítani is alig tudom,a fájdalom pedig 6 óra elteltével se csökkent,a műtét előtt pedig semmi ilyesmit nem éreztem soha.Nem tudom ez mi lehet,izomszakadás esetleg?

2017. aug. 27. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!