Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nyaki gerinc vagy izomproblema...

Nyaki gerinc vagy izomproblema? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
4 honapja faj a nyakam ket oldalan az izom, a tarkom, a vallam, es a bal oldalamon a lapockam es a gerincem kozott is van egy nagyobb csomo, ami faj, ezaltal az egesz bal karom is faj. Tapinthato, a feszules isz Voltam orvosnal. Reumatologian, ortoped sebesznel, tobb haziorvosnal. Csinaltak full gerincrontgent (2oldalu, 3 szakaszos), ami azt mutatja, hogy tokeletes a gerincem (az ortoped orvos, es a reumatologus is megnezte a felveteleket, nem csak a leirast, tobb orvos latta a leirast). Kaptam gyogytornat es masszazsterapiat. A nyakam most is be van feszulve, a tarkom faj, a gerincem melletti izomcsomo faj, a siras kerulget, mert nem mulik el, soha! Reggel, amikor felkelek, akkor nem faj, de ez egy feloraig tart, es kezdodik. Voltam orvosnal ujra, mindenki kozolte, hogy semmi bajom, tornazgassak. Nem akarnak elkuldeni MRi-re. Nem tudom, hogy mi bajom van. Be fogok menni egy fizetos MRi-re. Mi a velemenyetek? Ha nem mutat a rontgen, attol meg lehet valami, nem? Az orvosoknak mindent reszletesen elmondtam, tobbszor is. Reumatologiara van uj idopontom, de sokara. Nem birom ki, allandoan faj. Szerintuk ez normalis, szerintem nem. Megprobalok midnent megtenni, hogy jobb legyen, de itt megallt a tudomanyom :(
2017. szept. 7. 23:29
 1/7 A kérdező kommentje:
A mellkasom is "ropog". Nem a csont ropog, hanem az egesz dekoltazs es szegycsont koruli reszen mintha lenne egy membran, ami mozgasra ropog. (Ezeket is mondtam az orvosoknak)
2017. szept. 7. 23:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Verkep is jo volt, semmi kulonos, ezt is harom orvos latta.
2017. szept. 7. 23:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elejen (eddig soha) nem voltak kattogasos problemaim a csontjaimban, izuleteimben, de most a karom a vallam minden kattog, ha mozgatom. Az egesz kivaltoja szerintem sulyzos edzes volt (nem nagy suly, tenyleg nem, de szerintem ott kezdodott). De ez mar tobb honapja.
2017. szept. 7. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:

lapos a melkasod valószínű rossz a tartásod.

A súlyzós edzés csak javít rajta, ha jól csinálod.

hátedzés kéne

2017. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orvostol kezdve a masszorig mindenki ezt mondta, hogy erositsem meg a hatizmaimat ( gerinc melletti izmok) es rossz a tartasom (gep elott ules hosszu eveken keresztul). Koszonom, a hozzaszolast. De akkor az MR vizsgalatot mikor kell elvegeztetni? Tudok olyat, akinek nem zsibbadt a vegtagja, rontgen semmit nem mutatott, de MR kimutatta, hogy kezdodo serv, persze mondjuk ott is a gyogytorna segitett :-/
2017. szept. 8. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
keress fel egy pszichológust, ha nem érted amit mindenki mond
2017. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolod? Csak nem tudom elkepzelni, hogy lelki eredetu legyen egy ilyen dolog, ami ennyire tud fajni.
2017. szept. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!