Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belboka törés után gipszbe...

Belboka törés után gipszbe kötve járt már valaki úgy, hogy később mégis műtétre került sor csont elmozdulás miatt?

Figyelt kérdés

Kedves válaszadók!


autóbaleset során eltört a bokám,... pontosabban belboka törésem lett. a röntgen felvétel alapján elmondták, hogy a csontok a helyén vannak, ezért egyenlőre elegendő egy nyitott gipszben pihentetni majd kontroll. egy hét elteltével újra röntgenre került sor és ugyanaz volt a helyzet, elmozdulás nem látható, így megkaptam a jarogipszet. Viszont két hét múlva újra kontroll és még mindig benne van a pakliban, hogy elmozdulhat, műteni kell. ez nagyon elszomorit, de persze ez van, így alakult sajnos. hasonló helyzetben járt e már így valaki, másnál hogy alakult?elmozdult később a csont?

a válaszokat előre is köszönöm!

üdv :Évi



2017. okt. 16. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem külboka volt, mutet nelkul. 3 teljes hetig fekvo gipszben voltam, ra sem szabadot allnom semmi esetben sem, aztan jott a jaro amivel mar maratont is mehettem.

2017. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem egy hét volt a fekvő gipsz, és két nap múlva már mankó nélkül kell járnom :s viszont rettentően fáj a bokám a gipszben, nagy súlya van, remélhetőleg azért mert teljesen még nem száradt ki
2017. okt. 17. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!