Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fém darab van a szemembe?

Fém darab van a szemembe?

Figyelt kérdés

Még körülbelül 4 napja sok kis apró (1 mm vagy kisebb) fémforgácsok csapódtak neki a szememnek. Rögtön kimostam a szemem, pislogás nélkül, mert éreztem, hogy van benne.

Ha közelről megnézem a szemem olyan, mintha lenne benne még fémforgács, pont az érnek a végén van kettő, különböző helyen, viszont nem fáj, nem érzem, hogy lenne ott bármi is. Volt olyan ismerősöm aki azt mondta, hogy mivel ilyen kicsi rögtön ráment a szaruhártya ezért nem érzem, de akkor is furcsállom, hogy nem szúr.

Igen el kéne mennem szemészetre, de időpontot úgy hallottam legkésőbb december közepére adnak.

Ha tényleg fémforgács van a szememben azt éreznem kéne, hogy szúr, akármilyen kicsi is nem?



2017. okt. 23. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, ez nem játék, mert megvakulhatsz.


Menj el ügyeletre, ott kipucolják és átnézik normálisan.

2017. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
AZONNAL orvos mert ha megvakulsz már sírhatsz. Semmibe nem kerül ne kockáztasd a látásodat!!!
2017. nov. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!