Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt már eltörve valamitek?...

Volt már eltörve valamitek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy pár napja sikerült kosáredzésen rosszul ugranom. Hála istennek nem tört el de kifordult a térdkalácsom és megnyúlt a térdszallagom.. Most egy hét járógipsz péntekig azaz még 3 nap.. Utánna járógipszem lesz.. Valakinek esetleg van valami tapasztalata a járógippszel kapcsolatosan vagy esetleg az az utánni felépüléssel kapcsolatban? N biztos hogy ez után kosarazhatok még de nekem az életem a sportolás.. Valami torna vagy ötlet? Előre köszii❤


13/L



2017. okt. 31. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, nekem volt eltörve valamim, nem a lábam, de remélem segít. Miután leveszik a gipszet totál gyenge lesz, javasolni fogják, hogy tornáztasd/erősítsd. Szerintem ezzel még visszamhetesz kosarazni, de nem modnanám 100%-ra, nem vagyok orvos. Jobbulást!
2017. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2017. okt. 31. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hál isten nekem csak a ceruzám hegye.
2017. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, ami a regeneráció szempontjából fontos tényező.

Hallgass az orvosodra és a gyógytornászra, utóbbihoz ha nem küldenek esetleg, mindenképpen menj el. Ne akard elsietni, ne csinálj többet, mint amit ők mondanak, mert azzal csak magadnak ártasz. Szerintem jó eséllyel visszamehetsz még játszani, ha a rehabot komolyan veszed.

Hajrá! 20/L

2017. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!