Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy éljem igy az életem?...

Hogy éljem igy az életem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Bocsi, hogyha rossz a kategória de jól esne ha tudna valaki segíteni ebbe lelkileg. Nagyon hosszú történet ami történt velem, műteni nem tudnak, vszont ez el fog mulni. 2-3 év múlva...A lényeg az, hogy itt van előttem 3 ev, amibe futni, sportolni (versenyszerűen röplabdáztam) sokat menni, nem fogok tudni, és a kibirhatatlan fájdalom mellett, így nem lesz 3 évig normális életem. Nem tudok semmit csinálni, néha még a járás is nehéz. (Igazából térdemmel van probléma, rögzítőt hordok) Én nem fogom ezt így kibirni. Itthon döglődök az àgyba, mert sportolni nem tudok, sétálni már nem is olyan jó, mert kb.ötvenszerre járnám be ugyanazokat az utakat. Valami "hobbi" amit így itthon tudnék csinálni, vagy bármi más? Nagyon nem tudok élni ezzel a tudattal...

2017. nov. 7. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sétálni tudsz, akkor elvileg túrázni is tudnál lassabb tempóban?

Mert az már izgalmasabb terület, kirándulj lazán. Nem tudom mennyi idős vagy, és nem tudom milyen ez a rögzítő, de azért biztos van olyan sport amit lehet vele. Esetleg evezni? Bulizni is lehet szerintem vad tánc meg ugrálás nélkül is.


A gyógytornász milyen sportokat javasolt?

2017. nov. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy válasz helyett kérdezek, de biztosan nem lehet műteni? Pontosan mi a baj a térdeddel?


Egyébként a gyógytornász tényleg jó ötlet, biztosan tud olyan gyakorlatokat mutatni, amik könnyebbé tehetik az életed.

Ne add fel semmiképp!

20/L

2017. nov. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írás, olvasás, filmezés, etc, de miből akarsz megélni?!
2017. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyon furcsa, hogy van egy ilyen betegséged és 2-3 év múlva el fog múlni... Mennyi idős vagy? Hol élsz (nem kell pontosan, de pl. Budapest, nagyááros, falu stb.) mert akkor jobban tudunk taáncsat adni.
2017. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon hosszú történet., a csont van feltöredezve, nincs egybe, már csak a fele tartja hogy nem tört el és begyulladva tőle elég sok izom. Illetve részleges szalagszakadásom is van, az már 2-3 hónap múlva rendbe lesz. Na én most nem vagyok orvos, sebészetre küldtek, azt mondták, ezt műteni nem tudják, viszont a sportokkal hagyjak fel, és pihentessem. (Namost ha annyira meg akarnám szabni ezeket, és azért is sportolni akarnék, se tudnék, mert egyszerűen nem tudnék, főleg nem röpit.) Azt mondták, ha növök majd erősödik a csont, és majd összeforr, és már nem fog fájni, ami olyan 2 év múlva lesz. Csak egy orvosnál voltam, elképzelhető, hogy nem igy van, és ha elmegyek másik orvoshoz mást fog mondani? (Műtöttek már, akkor is 2x voltam orvosnál, mert az első teljesen leszart..) Gyógytornászt se ajánlott nkem még senki,nem is voltam...

14/L

2017. nov. 22. 15:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogyha valaki még figyeli a kérdést, holnap megyek a kórházba és hétfőn műtenek:)
2018. jan. 20. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!