Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört az ujjam. Milyen...

Eltört az ujjam. Milyen gipszet kapok ra? Csak az ujjat gipszelik, vagy az egesz kezet? Meddig lesz rajtam? Jar erte felmentes tesibol?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
melyik ujjad, és hol tört el? lehet csak sínt kapsz rá, lehet gipszet az egész alkarodra. nekem volt már mindkettő. most épp három ujjam van eltörve, az egész alkarom gipszbe van és 4 ujjam
2017. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megkered a tanarod, biztos ad egy ideig, viszont orvos szerintem nem ad ha csak az ujjadat gipszelik. De persze ez orvostol is fugg (nekem nem adtak, futni meg ilyeneket tudtam, viszont pl. nem ropiztem eltort ujjal) Ja es igen, nekem roplabda meccsen tort el az ujjam, es csak az ujjam gipszeltek. Miert gipszelnek az egesz kezet? Mert most amikor a terdem tort el, a sipcsontomat is be kellett gipszelni, de az nem egy ujj:D
2017. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a mutató és fogalmam sincs, hogy hol, az egész fáj
2017. nov. 26. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok, elsonek irnam:

Hogyha egy ujja tort el, nem rakjak gipszbe az egesz alkarjat:)

2017. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mutatóm tört el. Gipszet raktak csak az ujjamra, és nem volt felmentésem, futásra, vagy hasizomra. (Persze kosár, meg labdajátékok, természetesen ki hagytam őket:)
2017. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy nem tudom hogy hol tört el? Röntgenen nem mondta el neked senki? Vagy el se tört, csak azt gondolod?
2017. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

még nem tudom, h eltört-e

várom anyut, hogy jöjjön értem, aztán bemegyünk a korházba

2017. nov. 26. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Na. Attól hogy iszonyatosan fáj, még nem biztos hogy el is tört:)
2017. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es. nekem könyökig van gipszelve, igaz 3 ujjam is tört. de mikor 4 éve a kisujjam tört el, akor meg nem is gipszelték csak ilyen fém sínbe tették, ami csak az ujjamat rögzítette.
2017. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett végül az orvosnál? Eltört? Gipszelték?
2017. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!