Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lesz ezután? (Törött ujj)

Mi lesz ezután? (Törött ujj)

Figyelt kérdés

3 hete sikerült eltörnöm a kisujjam,majd megműtötték és össze lett tűzve

Most 1.én fogják levenni a gipszet és a kötést a kezemről,viszont az ujjamba marad amivel összetűzték.

1.Mivel tűzték össze?

2.Ti (ha már volt ilyen vagy hasonló) mennyire tudtátok mozgatni az ujjaitok és mennyire fájt?

3.2 héttel a levétel után fogják kiszedni az ujjamból azt amivel összetűzték.Érzéstelenítéssel oldják meg .Hogyan szedik ki és mennyire fog fájni?Ugyanis oké olvastam olyat ahol nem igazán hatott...

4.Ha leveszik a kezemről a kötést az ujjam külön begipszelik ?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 28. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tűzódróttal volt összetűzve a kisujjam 1 éve. A drótkivétel nekem 1 hónap után volt és egyáltalán nem fájt, nem is érzéstelenítették, csak simán kikapták belőle. Én is féltem tőle, de megnyugtattak előre, hogy ez nem fáj, sokaknak szinte magától kiesik belőle ennyi hét után. Én utána még egy hét sínt kaptam az ujjamra. Nehezen mozgott vszont, úgyhogy 10 alkalommal gyógytornára is el kellett vele mennem. Az viszont rohadtul fájt, a műtét, a drótok meg a gipsz semmi volt ahhoz képest, amit azon a tíz alkalmon elszenvedtem.
2017. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!