Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szorit a jarogipszem?

Te te te kérdése:

Szorit a jarogipszem?

Figyelt kérdés
10 napja mutottem inverzio bokaszalag szakadas miatt. 10 nap fekvogipsz, es ma kaptam a jarogipszem. Muanyagot kertem, de elegge szorit. Eleg draga volt, szoval nem rajongok az otletert hogy le kene vetetni. Meddig varjak vele? meddig tart hogy megszokja a labam? Hatha csak most szorit?

2018. febr. 8. 20:13
 1/2 anonim válasza:

Szia

Nekem is könnyített gipszem volt,igaz nekem nem szorított pont jó volt,de viszont 2hét alatt annyit fogyott a lábam ,hogy a kézfejem simán befért felül és lötyögött,szóval ha nem zsibbad és nem fáj inkább csak kellemetlen ,hogy szorít ne vetesd le,ahogy elkezdesz rajta járkálni a bélés is kicsit lapulni fog mindenképpen fogyni fog a lábad tehát bő lesz ás talán igy nem olyan vészesen nekem nagyon rossz volt ,hogy annyira mozgott már de azt mondták ez ilyen....mielőbbi gyógyulást neked..

2018. febr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:) igazabol most meg egy pilanat alatt nagyon fel tud dagadni, tehat mikor jarok olyankor elegge zsibbad meg faj is. de lehet meg varok par napot hatha megszokja hogy jarkalok es fogy is valamennyit. es megint koszi a valaszt.
2018. febr. 9. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!