Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kéz törés esetében rendesen...

Kéz törés esetében rendesen meggyógyult a kezetek?

Figyelt kérdés

Sajnos kézfejemben a 4ik metacarpus tört,kézközépcsonthoz kapcsolódik ha jól tudom,műtétre nem volt szükség szerencsére.

Érdekelne hogy kinek hogyan épült fel a keze,mennyi ideig tartott mire ugyanúgy tudta használni mint azelőtt,és hogy maradt-e valami maradandó elváltozás.Még fiatal huszonéves vagyok,ezelőtt sosem tört el semmim :/ Köszi a válaszokat!



#törés #kéz törés #kézfej törés
2018. márc. 15. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meggyógyult, de sosem fogom ugyanúgy használni.


Frontnál kellemetlenül sajog néha, és nem tudok vele nehezet emelni, sem sokáig rátámaszkodni, mert fáj és feszül. :(


17 éve törtem el.

2018. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh,sajnálom :( Melyik része törött el Neked?
2018. márc. 15. 19:49
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem már mindkét kezem volt eltörve, még kiskoromban. Én ugyanúgy használom, mint előtte, pedig a jobb kezem törésekor négy napig úgy használtam mindenre( még írtam is vele) hogy el volt törve. Szerencsére egész hamar és jól összefort, így olyan, mint előtte volt.
2018. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom 10éves kor alatt,akkor még hamar összeforr. Én 26 vagyok most,azért is tartok tőle hogy milyen lesz
2018. márc. 16. 10:04
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Az első törésem 6 éves korom fele lehetett (nem tudom már biztosan), a jobb kezem 14 évesen tört.
2018. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!