Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Korcsolyázás közben nagyot...

Korcsolyázás közben nagyot estem, azóta fáj a fejem egyik oldalon. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy történt, beütöttem-e a fejem. Készült koponya és gerinc röntgen is, semmit nem mutatott ki. Az orvos szerint még pár napig fájhat a fejem, hiszen balesetem volt. A térdem lett kék foltos, az egyik karomban érzek még fájdalmat és napközben kisebb szünetekkel a fejemben féloldalasan. De elviselhető, így nem szedek gyógyszert. Lehet, hogy a röntgen nem mutat ki mindent?
2018. márc. 24. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"Készült koponya és gerinc röntgen is, semmit nem mutatott ki. Az orvos szerint még pár napig fájhat a fejem, hiszen balesetem volt."


Mi a kérdés??

2018. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves első, teljesen jogos a válaszod... Csak a mai világban mindent gyorsan akarunk és nem tudom kivárni, hogy végre elmúljon a fejfájásom. Érdekes módon reggel ébredéskor erősebb a fejfájásom, ami napközben enyhül.
2018. márc. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!