Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szenved valaki fiatalkori...

Szenved valaki fiatalkori ízületi kopásban?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és a csípőmben térdeimben kopás van. Nagyon elvagyol keseredve az állandó fájdalomtól.

2018. ápr. 2. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Huszonéves koromtól, most vagyok 41. Térd, gerinc, csípő... Az is fáj, ha fel óra ülés után felállok. Sajnos volt 14 éves koromban egy rheumás lázam, valószínűleg köze van hozzá.
2018. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy éled a mindennapjaidat? Ugy értem hogy tudsz e dolgozni kirandulni stb. Fontos lenne a válaszod mert nekem ez még uj és félek hogy nem fogok tudni dolgozni vagy kimozdulni emiatt. Családom egyáltalán nincs ugyhogy nincs kire támaszkodnom.
2018. ápr. 3. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyan már idősebb vagyok, de a glükozamin- és kondroitinszulfátot, MSM-et tartalmazó stabilizált aloe vera ital és az izületeket olajozó hyaluronsavat és gyulladáscsökkentő gyömbért és kurkumát tartalmazó kombináció nekem bevált. Sok jó tapasztalat van velük az ismeretségi körömben is. Nem kell elkeseredni, mert van megoldás. Jobbulást!

2018. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi. Ment a zöld mancs
2018. máj. 20. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen.Érdemes lenne Neked is kipróbálni ezt a termékcsaládot.

2018. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Regina 2012 válasza:
En 28 eves anyuka vagyok nekem.is volt reumas lazam azota faj a terdem a labaim egy kis seta vagy mozgas utan alig birok labra alni nekem.is uj sajnos elvagyok keseredve lelkileg is nehez feldolgozni. Reumatologusnal voltal ?
2018. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia. Nem. Reumám gyerek koromban volt. De kinőttem. Mióta felborultam bicajjal, azóta van. Regen ha megsérűltem egy darabig fájt, aztán elmult. Most ha megsérülök, folyamatosan fáj. Köszönöm az értelmes vàlaszokat!
2018. jún. 11. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!