Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon eltört? Tobbi lent

Vajon eltört? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Tornazok és úgy gondoltam edzes utan h gyakornok egy kicsit a trampulinba..levezetés keppen bógit akartam csinalni és elcsúszott a kezem elestem és bevertem a labam a trambulin vázába ami vas

nagyon fajt de aztán elmult

Elkezdtem ugrali..hirtelen beleszurt és azota konkretan nem bírok raallni a bal labamra

A labfejemnel faj mert ott vettem be és ha megmozditom egy labujjamat akkor faj az egesz::picit fel dagadt és pl most csak ulok és így is nagyon faj..nemtudom mitcsinljak..lehet ha nem lesz jobb elmegyek rongenre



2018. ápr. 22. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Törés gyanújával mindig meg kell nézetni. Ha nem tudsz ráállni, az elég rossz jel.

Nekem még orvosfóbiám is van, de ilyenkor mindig megröntgeneztetem, jó tudni az ilyesmit.

2018. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lesz.Elmegyek orvoshoz mert szerintem nem normalis hogy a labujjamat nem tudom megmozditani mert akkor faj minden.Most így ülve annyira faj hogy sirni tudnek,raalni meg eselytelen
2018. ápr. 22. 22:13
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyre rosszabb

Nagyon faj

Mostmár nem tudok jarni😭

2018. ápr. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!