Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A bokám már 40 napja meg van...

A bokám már 40 napja meg van dagadva lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Le ugrottam kb 1 méter magasról és rosszul érkeztem a jobb lábfejem be fordult nagyon fájt. 10-20 másodpercig mozgatni se bírtam de utána dolgoztam tovább kicsit lazábbnak éreztem a tartását de nem nagyon fájt. Másnap se annyira pár napig bicegtem. Jelenleg már 40 napja meg van dagadva nem szokott fájni használom rendesen néha reggel amikor fel kelek akkor furcsa érzést érzek belőle nagyon kicsit fáj. Elmúlik vagy lehet valami baja?
2018. máj. 5. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, ezt orvos látta??az baromi nagy baj, ha egy hónapja be van dagadva.akkor ott hogy kering a vér szerinted?
2018. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom de nem annyira vészes lehet látni rajta a külömbséget de érdekes helyen is van megdagadva majdnem a bokámmal vízszintesen és ível kicsit felfele. nem látta orvos
2018. máj. 5. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, akkor elmentem röntgenre, de az nem mutatott semmit. Fásliztam, fastum géllel kentem, lassan javult. Egy évvel később más miatt volt egész test röntgenem, akkor kimutatták, hogy el volt törve (egy csontdarabka levált), de az első röntgenorvos nem látta... Simán lehet törés, repedés, egyszerű ficam. Ha kimozdult valami a helyéből, addig nem fog rendbe jönni, amíg szakszerű kezelést nem kapsz. Szóval lássa orvos! És tehermentesíteni kell, tehát sokat pihentetni.
2018. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mondjuk 2 hét táppénz jó lenne lehet elmegyek
2018. máj. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!