Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek el tört?

Szerintetek el tört?

Figyelt kérdés
Rottweiler kutyámat sétáltatta épp már jöttem haza vele mikor meg látott egy kóbor kutyát harmadik rántásra el szakadt a póráz és annyira meg rántott hogy el is estem, az esést azt túl élem de a bal kezemen a mutató ujjamat nagyon meg rántotta ha ki nyújtanám nagyon nehezen megy nagyon fáj szúró érzést érzek és forró is be is van dagadva,szerintetek el tört?

2018. jún. 7. 22:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Zsibbad is
2018. jún. 7. 22:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekékül, akkor nagy valoszínűséggel igen. De egy zúzódás sem kizárt. Jobbulást!
2018. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2018. jún. 7. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:

A kutyádat mikor akarod megnevelni, hogy ne fusson a vakvilágba, mert lát valamit?


A kezed most halál mellékes, ez lesz a legkisebb bajod, ha egyszer valakit megharap, mert nem tudod behívni.

2018. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, Szót fogad mindig kutya suliba is járt,senkit nem bánt,ha azt mondom neki hogy marad akkor ott marad 300 méterre vagyok tőle akkor sem mozdul el ha kutya vagy ember megy el mellete akkor sem csak rám figyel, csak gondold el azt hogy épp rá tettem a pórázt mert már be értem az erdőből az útra, ne hogy véletlenül árébb menjen és el üsse a kocsi, szóval pont rá tettem a pórázt, hátulról jött egy kutya nagyon meg lepődtem én is és a kutyám is úgy tűnt hogy el megy mellettünk de ne így volt vissza fordult és szemeztek a kutyák az után nagyon közel volt a kutyusom meg rántott és neki is ment, szerintem veszett volt az a kutya, gondolom hogy csak meg védett engem.
2018. jún. 8. 15:08
 6/6 A kérdező kommentje:
AKKOR IS CSAK RÁM FIGYEL
2018. jún. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!