Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka gyogyulás 4 hét alatt?

Boka gyogyulás 4 hét alatt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mi lehet az hogy olyan volt mintha 2 bokám lenne anyira fel volt dagadva, szoval nem vészes . Elmentünk korházba de érthetetlenül beszélt így nem tutunk meg tul sokat. Csak 1 hét fekvő kipszet kaptam . Nyomkodta a bokám de nem fájt csak ha mozgatta. Anyit értettünk hogy 1 hét mulva jöjjünk vissza és ha le megy a daganat akkor kapok járo gipszet. 3 hét szerinteteknelég a járo gipsznek hogy utána leszedjék. A ráálással nem probálkoztam de ha mozgatom a gipszbe már gyáltalán nem fáj. Kár 4 napja van igy.

2018. jún. 15. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Elestél? MEghúztad? Valami csak történt vele. Érthetetlenül beszélt? Basszus,anyádék felnőtt emberek,nem merték kinyitni a szájukat,hogy mi is a helyzet veled?
2018. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fekvő kipszet kaptam


Ez tetszik. Hányadik osztályt gyűröd, és hányadszor?

2018. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem ő beszélt érthetetlenül, te vagy az értetlen. Írásod alapján nagyon.
2018. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!