Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mekkora lessz a gipszem?

Mekkora lessz a gipszem?

Figyelt kérdés
Ma egy hete eltört a jobb lábamon mind a két sipcsont. Ugyhogy még aznap megmütöttek össze csavaroztak a térdemnél valamint a bokámnál és ott ahol eltörtek a csontok. Most hétföig popsiig érö gipszbe vagyok utána 6hét fekvögipsz, ez mekkor lessz térdig érö? Majd a végén 8hét járogipsz, azt se tudom hogy milyen.

#láb #törés #gipsz #Sìpcsont #fekvögipsz #járogipsz
2018. jún. 30. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Térdig érő gipszed lesz. Kérhetsz könnyített változatot is, az kb. 10ezer Ft költség. Nagyon figyelj arra, hogy komfortosan érezd magad a gipszben. Ha nem jó, szorosnak érzed valahol, mindenképp menj vissza a kórházba és szedesd le. Tapasztalatból mondom, sok problémát okozhat a rossz gipszelés a későbbiekben. Nekem is csavarozva voltak a csontjaim, szintén 6 hét gipsz. A Honvéd Kórházban azt mondták nekem (nem ott műtöttek), hogy ha csavarozva voltak a csontjaim, akkor nem kellett volna a gipsz, elég lett volna egy rögzítő, ami komfortosabb, a vérkeringés sokkal jobb vele. Jobbulást kívánok, nagy menet lesz!
2018. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ most fogunk menni varrat szedésre és utána kapom a gipszet.
2018. júl. 2. 07:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen gipszed lett?
2018. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Combig érö 😞
2018. júl. 5. 13:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pihizz sokat És jobbulást.
2018. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meddig lesz gipszed?
2018. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még 3hét fekvö aztán 8hét járó.
2018. júl. 13. 14:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Elrepedt a törés fölött egy pár cm el a gipszem ugyhogy egy picit mozog ezért vissza mennyünk a korházba vagy nem kell?
2018. júl. 15. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg visszamenni és nézesd meg. Abból nagy baj nem lehet. Jobbulást.
2018. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi haza hoztak austriába itt megröntgeneztek azt mondták hogy nem kell ennyi ideig gipsz ugyhogy még ma leszedték és felraktak egy sport bandaget. Ez egy ilyen sima bandázs tudom benne mozgatni a térdem és rá léphetek ez 8hétig lessz rajtam.
2018. júl. 16. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!