Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan elozhetem meg, hogy...

Hogyan elozhetem meg, hogy ennyire meghuzzam az oldalam?

Figyelt kérdés

Fekszek, es ha hirtelen megmozdulok (eddig ket alkalommal) olyan szinten meghuzodik becsipodik vagy begorcsol az oldalam kozvetlenul a medencecsont felett, hogy orditani tudnek, minden mozdulat rossz, ha nem mozdulok az is, lever a viz mintha eppen akkor zuhanyoztam volna. Elso alkalommal meg ramocorogtam es a hasamnal is megjobban meghuztam valamit meg a derekamnal is, akkor surgossegire mentem, nem adtak semmit, pihenjek. A cataflamtol jobb lett, de meg vagy egy hetig erzekeny volt.

Tegnap este aludtam es ahogy felriadtam hogy ranezzek az orara, megint meghuzodott ugyanaz az oldalam, csak most fogosszeszoritva kibirtam, hogy nem nagyon mocorogtam igy nem huzodott meg megjobban, de az a 10-15 perc kegyetlen volt... erzekeny ugyanugy, de legalabb most a labamat meg birom emelni, meg le birok hajolni. Ugy volt jo aludni, hogy ha ezen az oldalamon fekudtem.

Az a legbosszantobb, hogy 20 eves vagyok es az elozo ota masfel honap telt el. Mit csinaljak ezzel? A legkiszamithatatlanabb mozdulattol beugrik. Igazabol ha fekszek.. nem is sporttol vagy ilyesmitol. Ulomunkat vegzek egyebkent, ha szamit, de csak a jobb oldalam kuka.

20/L



2018. júl. 5. 12:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!