Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez most részleges vagy teljes...

Ez most részleges vagy teljes bokaszalagszakadás?

Figyelt kérdés
Voltam bennt a balesetin, a doki megállapította hogy szakadásom van(nem mondta hogy részleges vagy teljes). Egy hét fekvőgipszet írt fel, de azt is csak úgy ha elvállalom, mert nem lett volna kötelező a gipsz. Gipsz után pár hétig bokamerevítőt írt. Kaptam szurit is. Ez teljes vagy részleges szalagszakadás?

2018. júl. 11. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a leleten mi van amit kaptál írásban? Mert ezt így nehéz megmondani, mivel nem láttuk.
2018. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyi van a rajta latinul, hogy szakadva van. Azt nem írja hogy teljesen vagy részlegesen, olyan válasza érdekelne főleg akinek már volt valamelyik, és meg tudja mondani a kettő között a különbséget. Tudtommal a teljeset műtik is, nem?
2018. júl. 11. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Te vagy az FSz ?
2018. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
? Az egy monogramm?
2018. júl. 11. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja. Akkor nem.
2018. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Imádom mikor egy ilyen hasznos oldalt ellepnek az olyan unatkozó emberek, mint te. Idehánysz valamit ok nélkül, de a kérdésemre még nem jött válasz.
2018. júl. 12. 19:58
 7/9 anonim válasza:
Szia!Nekem részleges bokaszalagszakdásom volt és nekem nagyon be volt liluva pár napig.Elmentem a sürgősségire és nekem 2 hónapig írt fel a doktor merev bokarögzítőt.Utána pedig még 1 hónapig volt rajtam sima bokarögzítő,mivel nekem lassaban gyógyult.
2018. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem részleges volt kétszer is. Az enyém csak bedagadva volt, bokarögzítőt kaptam rá. A gipszet nekem felajánlották, azt mondták válasszak, vagy ez vagy az.

Barátnőmnek teljes szalagszakadása volt, az övét nem műtötték. Kapott egy ilyen "csizmát" amit töréskor szoktak, az a fekete. És ennyi. Szóval szerintem ez ilyen embere válogatja dolog.

2018. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 te te te ***** válasza:
Szia! Nekem 2x teljesen elszakadt everziosan a bolaszallagom. Ugyan az, de nem ugyan ott. Annyit tudok mondani, hogy habar nem irtad le, de romtgennel nem derul ki a szakadas. Foleg ezekkel a magyar orvosokkal, akik mozgatasaal dontik el(nekem a teljes szakadasnal azt mondtak a janosban hogy ez csak huzodas) szval ha kibukik a labad oldalra mindenkepp menj el es eroszakold azt az ultrahango vagy ct-t! Egyebkent a reszleges szakadasra igen, csak egy fekvo gipszet adnak veralvadas gatlival, aztan nagyon fontos a bokaszorito. Viszont ezt a szakadas dolgot nem szabad annyiban ahyni! En is 3 honap utan visszamentem es kiderult hogy megint teljesen szakadt, csak nem fort ossze, full felszivodott a szalag. Ezutan meg mutet es azota nem az ugazi a bokam.
2018. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!