Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rá léptem egy vékony talpú...

Rá léptem egy vékony talpú cipővel egy 2-3 cm kiálló 12-es beton vasra. Kb 2 hónapja. Azóta folyamatosan zsibbad a talpam első része és az ujjaim. Kihez lehet fordulni? Vagy valami ötlet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami elmozdulhatott, ami akadályozhatja a lábadban a véráramlást. Gyógy talpmasszás vagy csontkovács lehet a megoldás, a háziorvos tb alapon is beutalhat, ha jól tudom.
2018. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megsérült az ideg. Az ilyesmi nagyon lassan regenerálódik, de magától rendbejön.
2018. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elnyomódott egy ideg. Neurológia foglalkozik ilyesmivel, de amúgy tényleg rendbe jön magától is. Azt nem tudom, hogy mikor.
2018. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A talus serulesnek is vannak ilyen es ehez hasonló tünetei
2018. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megtudod a tenyleges okat kerlek irj h mi volt a gond.
2018. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ötlet: ezentúl rendes cipőkben járkálj, ne papucsban, vászoncipőben, meg balerinában.
2018. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!