Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műteni kellesz a kezem?...

Műteni kellesz a kezem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Itthon kerti munka közben ráesett egy méretes faág a kezemre. Nem fájt, viszont pár nap múlva dagadni kezdett és fájni.(volt, hogy behajlítani nem bírtam) Szedtem rá gyógyszert ami jó volt, nem fájt, de ennek már több hete. Jövőhéten megyek vissza az orvoshoz, aki valószínű, hogy beküld majd kivizsgálásra stb. De ebből szerintetek lehet műtét? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

#kéz #műtét ##sérülés
2018. júl. 30. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos a történet, amikor a baleset történt, bementél kórházba, vagy csak a háziorvoshoz? Könnyen lehet hogy eltörött vagy zúzódott a kezed, és be kellett volna gipszelni.
2018. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Háziorvoshoz mentem, de nem rögtön, hanem a baleset után 1hétre (kb.)
2018. júl. 30. 11:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Eltörve biztos nincs, mert itthon főzök, mosogatok, takarítok vagyis mindent csinálok vele. Csak be van dagadva és fáj.
2018. júl. 30. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meg van zúzódva. Én is így jártam, csak nekem a térdembe rúgtak bele, ráállni se tudtam, azt hittem valami gáz van, de nem, úgyhogy nyugodj meg, és legközelebb azonnal menj el orvoshoz!
2018. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb a traumatológiára menj, ne a háziorvoshoz. És ne egy hét múlva, hanem aznap. Az hogy bedagadt és már több hete fáj, annak a jele, hogy nem kaptál megfelelő kezelést. Kivizsgálás híján senki nem tudja megmondani, mi lesz a kezeddel. Attól mert tudsz takarítani, még el lehet törve. Én javasolnám hogy mielőbb (ma vagy holnap) menj be a kórházba.
2018. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 30. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Én aztán meg nem műtöm.
2018. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Én sem szeretném, ha műteni kellene.
2018. júl. 31. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!