Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megcsípett az áram többször...

Megcsípett az áram többször egymás után. Lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés

A laptopomon dolgoztam épp amikor az lemerült.Miután töltőre dugtam néha éreztem kisebb "csípkedéseket" az ujjaimom.

Nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget és kb egy órát dolgozhattam így.

később jöttem csak rá hogy az árammal lehetnek gondok amikor hozzáértem a barátomhoz és megráztam egy kicsit.

Nem vagyok egyébként roszul csak beparáztam ettől..lehet ebből később bajom?



2018. aug. 16. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elektrosztatikusan feltöltődött a tested és amikor a töltőre dugtad a laptopot kisült ez a feltöltődés. Nem lesz bajod tőle de a laptopot óvd az ilyen nagyfeszültségtől.
2018. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőle semmi bajod. Ha annyira csapna meg az áram, hogy elkezdene remegni az egész tested akkor kellene egy kicsit aggódni a következmények miatt, de általában ilyenből sem szokott semmi lenni.

Engem van hogy egy komolyabb bevásárlás folyamán vagy 20-szor megráz a bevásárló kocsi. (Általában fel van akadva a földelő lánc az alján, vagy nincs is rajta.)

2018. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!