Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kaptam egy tasli fülest a...

Kaptam egy tasli fülest a haveromtól és azóta a bal fülemre kevésbé hallok (? )

Figyelt kérdés
Az a hajzet, hogy baratommal poénból kicsit ökölöztünk. Ne vessetek meg kérlek, hogy ilyen hülyességet csináltunk... Tehát kaptam egyet és azóta a bal fülemre távolról nem hallok viszont közelről hallgattam fülesről zenét a tisztán hallottam. Lehet az ütés miatt feldagadt a füljáratom és azért pld: a boxolóknak. Lehet ebből maradandó sérülésem vagy várjak 3 napot orvosig? Ha orvoshoz megyek örökké szarul fogok hallani vagy mi? Ez semmi a profi boxolókhoz képest sztem. Valaki értelmes választ adna? Köszönöm!!

2018. aug. 18. 02:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Utóirat: Fölemet és a számat befogtam és fújtam ki a lefegőt és éreztem, hogy a jobb fülemből semmi nem jöt ki csak fura érzésem volt viszont a bal fülemből mintha levegő jött volna ki viszont nem vérzett, ez komoly baj?
2018. aug. 18. 02:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta Harcosok klubja, most eszbe jutott, mikor Norton fültövön baxta Pittet :'D

Szerintem várj vele 1-2 napot, utána érdemes megnézetni, de semmiképp ne fújkáld a füleden a levegőt, nehogy tényleg valami bajod legyen, aztán még ronts is rajta.

2018. aug. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az ütés hatására egy kis fülzsírcsomó a külső füljáratodba került.

Komolyan, vicc nélkül.


Vagy lehet, hogy bedugult a füled.

Ma hajnalban "verekedtetek"?

Ha igen, akkor vársz hétfőig, és elmész a fül-orr-gégére.

Elmeséled nekik, és kimossák.

2018. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen hajnalban volt. Most így reggelre nem javult túl sokat sőt semmit. Fül-orr gégészetre tb kártya személyi kell? Anyámékat kihagynám ebből. 17/F
2018. aug. 18. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyd ki anyádékat! :D

Elmész Te egyedül Taj kártyával+személyi.

Kérsz egy napi jegyet, elmeséled, kimossák.

Ö.. Te még nem vagy felnőtt?

2018. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi a helyzet? :)
2018. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most jöttem a dokitól. Elég komoly :/ Félig bevan szakadva a dobhártyám. Ahogy néztem az orvost elég komolnyak látta az arckifejezéséből ítélve. Annyit mondott, hogy bízik benne, hogy 2 héten belül elkezd gyógyulni és kisseb lesz a lyuk. 8 héten belül megkell gyógyulnia, ha nem akkor altatásos műtétre van lehetőség. Szerintetek 2 hónap csak elég lesz arra, hogy minden rendben legyen nem?
2018. aug. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!