Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért faj meg mindig?

Miért faj meg mindig?

Figyelt kérdés
3 éve volt már hogy elvágtam a mutató ujjamat egy konzerv dobozzal a korom mellet. A seb elég nagy volt de egy hónapon belül meg gyógyult és befort . Már azóta el telt 3 év és vannak időszakok hogy elkezd nagyon fájni ha ott meg nyomom és fogni is alig Bírok ott. Aaztán elmúlik de ha meg nyomom erősen ott mindig is fajt . És vannak időszakok amikor meg se nyomom és napokig faj

2018. aug. 23. 20:29
 1/6 A kérdező kommentje:
“Köröm” valakivel hasonló ? Valaki tud valami tanácsot adni hogy el múljon ?
2018. aug. 23. 20:32
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne állj a korom mellé, mert kormos lesz az ujjad.

És faj?

Ez milyen faj?

2018. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 mi az ??
2018. aug. 23. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, nem maradt-e esetleg benne valami idegen "test", "szilánk" stb.
2018. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már néztem de nem láttam semmit
2018. aug. 24. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kellett volna menni sokkal hamarabb. Párom a hüvelykujját vágta el, három hónap után ment el sebészetre. Ott mondták neki, hogy idegsérülése van, már nem tudnak vele mit csinálni. Ez volt vagy egy éve, azóta is bizsergést, fájdalmat érez. Ha erősen szorít, akkor is.


Nagyon érzékeny a kéz, vigyázz rá nagyon.

2018. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!