Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elvagtam fejszével az ujjam...

Elvagtam fejszével az ujjam tegnap Be kotottek sebossze huzoval es nem varrattal?

Figyelt kérdés
De az ujjpercemet nem tudom mizgatni meg be vam dagadva miert vane z???
2018. aug. 26. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj vissza feleslegesen minthogy nagyobb baj legyen. Pár éve az egyik tanárom csak egy konyhakéssel vágta egy az ujját és a végén le kellett vágni azt az ujj percet.
2018. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de az nem a kötözés miatt.

Ujjakat, kisebb sebeket inkább sebösszehúzóval látnak el, abban van vérzéscsillapító is, jobb, mint ha összevarrnák.

Az újj tele van idegekkel és egy kis seb is nagyon tud fájni, bedagad, nem tudod mozgatni, de ez természetes.

Ha megnyugtat, akkor menj vissza és nézesd meg.

2018. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Varrni akarták inkabb kerzrm a sebossze huzot

De mozgatni nem tudom az ujjpercem semennyire

2018. aug. 26. 19:59
 4/8 A kérdező kommentje:
És nagyon fáj meg vérzik is...
2018. aug. 26. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg nem értem, hogy hogy lehet, hogy te mondod meg mit csináljanak vele?

Menj vissza. Ilyenekkel nem érdemes játszani, ha meg már így történt, akkor gondolj arra, hogy jobb-e elveszíteni az ujjad vagy maradjon meg.

2018. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értrm hogy vérezhet ha kaptam sebössszehúzo tapaszt...vissza megxek inkabb
2018. aug. 26. 21:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt valasztasom higy varjanak e vagy a tapasz persze h a tapasz mert gondoskodom anyukámrol aki magatehetetlen majdnem
2018. aug. 26. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de most utólag belegondolva nem jártál jobban. Mindegy most már, de menj vissza mindenképpen.
2018. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!