Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha egy méhecske belerepül az...

Ha egy méhecske belerepül az üdìtőmbe s miután kidobtam belőle a méhecskét megittam az üdítőt lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl a fullánkjára, ha azt benne hagyta?
2018. aug. 29. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Isten az égben! A méhek nem hagyják csak úgy szanaszéjjel a fullánkjukat hobbiból, hanem belemélyesztik az emberbe/állatba. Szóval semmi bajod sem lesz.
2018. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod, a disznó méhecske elivott belőle, de talán elég lesz így is az üdítő.
2018. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A csipest csak kizarolag tamadas celra hasznalja, de az is csak ongyilkos kuldetes, mivel ha letori, akkor el fog pusztulni.
2018. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, off: de ebben meg mi a logika? A védekezésnek az a funkciója, hogy ne öljék meg. Ha így is, úgy is meghal, akkor nem mindegy neki, hogy milyen halállal? Vagy lehet, hogy ez az oktatás szándéka? Az emberek biztos, de lehet, hogy az állatok is megtanulják, hogy ezzel nem jó kikezdeni, mert szúr, és akkor nem fogják megtámadni? (Bocs, csak nyilvánosan gondolkodtam.)
2018. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!