Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nektek mi használt izületi...

Nektek mi használt izületi gyulladásra?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A húst csökkentsd le minimálisra. Cickafark teát, Magnerót tablettát próbáld ki!
2018. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alig eszek húst :D
2018. szept. 25. 01:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Hillvital mesterbalzsam.
2018. szept. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A türelmes várakozás. Meg a türelmetlen is.
2018. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a húgysav szintedet nézesd meg, mert én sem igazán eszek húst, mégis magas a sok édesség miatt, és a sok húgysav szépen ki tud kristályosodni, ami komoly fájdalmakat tud okozni.


Nadálytő kivonat a gyulladásra, hialuronsav az izűleti folyadék potlására. Egyébként meg izomlazitó torna.

2018. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A halolaj, gyömbér és kurkuma is jó gyulladáscsökkentők.Jobbulást!

2018. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Saw Gerrera válasza:
Térdízületi problémákra (arthritys) szedtem különböző kurkuma készítményeket, illetve megnöveltem a kollagénbevitelt. A húsevés elhagyásának jótékony hatását nem tudom megerősíteni, de nem is cáfolnám. Én sok húst eszek, nincsenek komoly tüneteim, de az elváltozás teljesen nem szűnt meg, időnként újra szedek egy rövid ideig kurkumát.
2018. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 suri gyuri válasza:

Az orvos Millurit tablrttát fog felírn, ha a vėrkėped magas húgysavszintet mutat.

80%-ban használ.Vörös húsokat csökkentsd

2018. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!