Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, hogy eldeformálódt...

Lehetséges, hogy eldeformálódtak a lábujjaim?

Figyelt kérdés
Tudom, elég hülyén hangzik a kérdés, de pár nappal ezelőtt belerúgtam az ágy sarkába, a jobb lábam utolsó 3 ujjával. A fájdalom viszonylag hamar elmúlt, kékülni nem kezdett el, tudom is mozgatni, nem is fáj. De eközben úgy látom és érzem mintha az ujjaim bal oldali irányba befelé fordultak volna egy kicsit. Lehetséges ez? Ha igen, ilyenkor mit lehet vele kezdeni? A válaszaitokat előre is köszi!

2018. szept. 27. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet, kificamodott vagy eltorzult.

Semmi sem tudsz vele tenni, max elmész ortopédiâra. Az is lehet, hogy pár hét alatt rendbejön, ha csak be van gyulladva vagy zúzódva van.

2018. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ragtapasszal fogd össze a három ujjadat . Frissítsd minden nap a tapaszt.
2018. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2018. szept. 28. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!