Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az Achilles-ín sérülés mennyi...

Az Achilles-ín sérülés mennyi idő míg helyrejön?

Figyelt kérdés
Egy hete ráhúztam a bokámra a kaput, a balesetin meg sem röntgenezték, a sebet lefertőtlenítették és ennyi. A bokám van bedagadva, azt mondták nem szakadt el az ínszalag, de mégis most még talán rosszabb, mint pár napja, a lábfejet nem tudom mozgatni, csak egy helyzetben tartani, ha már kicsit feszíteném felfelé nagyon fáj.
2018. okt. 2. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még pár hét és rendbe fog jönni. Húzódás gyógyulási folyamata ilyen.
2018. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár hét???? Oh.... nekem még sosem volt ilyen sérülésem. Ráadásul a pihenés úgy érzem nem is segít, mert utána még fájdalmasabb az elindulás
2018. okt. 2. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nekem már volt. Majdnem 1 hónap volt, mire azt mondhattam, hogy végre nem fáj. Pihentetni kell, de nem állandóan. Kell mozogni is, mert ha letapad akkor fájdalmas lesz. Kenegesd ibuprofen kenőccsel, és amikor pihenteted polcod fel a lábad.

2018. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh, hát köszönöm, kicsit megnyugodtam akkor. Már arra gondoltam, hogy visszamegyek a balesetire, hogy röntgenezzék meg, mert biztos valami komolyabb.
2018. okt. 3. 13:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Mikor nem érzem már egyáltalán ezt a sérülést? Már egy hónap telt el, de még mindig érzem, már nagyon nem fáj, de egy enyhe kis fájdalom mégis van.
2018. okt. 26. 07:06
 6/6 A kérdező kommentje:
És mikor lehet edzeni?
2018. okt. 26. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!