Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon elszakadt a bokaszalagom...

Vajon elszakadt a bokaszalagom vagy nem?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete megcsúsztam a lépcsőn, és magam alá tört a bokám. Egyből nagyon bedagadt es nem tudtam ráállni, pluszbaz azutáni 2 napban sem igazán. Es legalább 2 hétig rendesen be is volt dagadva és csak bicegtem. Már járni jól tudok vele, egy kis daganat még mindig van rajta, meg lila-zöld foltos, viszont oldalra még mindig nem tudom forgatni, mert eléggé fáj. Voltunk orvosnál, ő beküldött röntgenre, de nem akartuk bizonyos okok miatt begipszeltetni, szóval ott már nem voltunk. De félek hogy komolyabb bajok is lehetnek a jövőben, ha szakadt a szalag.

2018. okt. 24. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizonyos okok miatt??? Áruld már el, hogy mi lehet olyan ok, ami miatt kockáztatod azt, hogy egész életedben megnyúlt bokaszalaggal szaladgálsz, nem bírod rendesen terhelni fájdalom nélkül, és nem tudod rendesen mozgatni?

Jó nagy hülyeséget csináltál...

Menj vissza sürgősen a dokihoz.

2018. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyos dolgok miatt feljel attol hogy akadnak majd gondok mert, gondolom, kozolte az orvos a frankot, es te b...sztal ra ha mar a gipszelobe kuldott..!!
2018. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menk vissza és gipszeltesd be!
2018. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!