Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bal kézről jobbra szoktattak...

Bal kézről jobbra szoktattak kicsi koromban, ennek következtében nem tudom hgasználni a kezeimet, mit tegyekl?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 20:24
 1/3 anonim válasza:
Mármint egyiket sem? Vagy, hogy érted, hogy nem tudod használni a kezeidet?
2018. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
érdemben nem működnek, úgy...vagyis pl dolgozni nem lehet velük. gyárból első körben vbágnakki lassúság miatt. amúgy diplomám van de mindenhonnan kiestem manuális problémák miatt.
2018. nov. 3. 15:58
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudkkinyitrni egy zárat kulccsal, csak 10xre, addigra vagy dührohamot kapok vagy mindenki rajtam röhög. nem tudok bedugni a konnektorba egy dugót mert nem találok bele sokadstzorraq sem. nincs olvasható kézírásom. Ha mégsem tudom elékerülni, hogy valamit írjak, akkor tintafoltos leszek fülemtől kb dferékig, minden túlzás nélkül. Az em,berek erre is teszik amegjegyzéseket. Nem felktétlenül sértegetnek. Nekem az is elég nagy dráma, hogy me4gjegyzik és elsopánkodnak rajta. leeszemmagam csúnyán, nevetzséges módon. a ruháim folyton koszosak, mancsosak, mert minden rámdől, rámfolyik, rámkenődik, bármit veszek a kezembe az tönkremegy.,
2018. nov. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!