Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi ideig fáj, lüktet a...

Mennyi ideig fáj, lüktet a bekékült köröm?

Figyelt kérdés
Ma véletlenül rácsaptam a kicsiajtót a hüvelykujjamra,a körmöm persze azonnal bekékült. Van egy kiafiam,akit még pelenkázni kell,1 éves. De alig tudok bármit normálisan megfogni a fájdalomtól. Így a pelenkázás,öltöztetés is nagyon nehezen megy,főleg,hogy elég izgága is a fiam.

#fájdalom #lüktetés #bekékült köröm
2018. okt. 28. 21:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

*kocsiajtó

*kisfiam

2018. okt. 28. 21:25
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Kérj férjedtől 1 kicsi,vékony fúrószárat,és fúrd ki vele lassan a körmöd,azon a részen ahol rácsapódott az ajtó.Amint átfúrtad,kijön az alvadt vér,és megszűnik a fájdalom.Én is így csináltam a lábujjamnál.
2018. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt! Gondoltam ilyenre én is,de picit tartok is tőle. Bármi hozzáér,nagyon fáj.
2018. okt. 29. 05:25
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja,és most reggelre már 2x akkora benne a kékség. Próbáltam jegelni,borogatni,de nem lett jobb.

Már az is eszembe jutott,hogy elmegyek orvoshoz és leszedetem a körmöm.

2018. okt. 29. 05:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha óvatosan megfúrom,hogy kijöjjön alóla a vér,akkor az ott keletkező nyíláson nem jutnak be bacik,vagy bármilyen anyag,ami árthat?
2018. okt. 29. 07:57
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem,de akár le is ragaszthatod utána.


A leszedetés előtt inkább próbáld meg kifúrni.

2018. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor erőt veszek magamon...

Köszi

2018. okt. 29. 15:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg,ha nem segít(amit nem hiszek)utána is mehetsz orvoshoz!
2018. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm a bíztatást!☺

A fúróhoz nem mertem folyamodni,mert jobb kezes vagyok,így bal kézzel nem mertem kísérletezni. Viszont óvatosan átfúrtam egy tűvel. Nem jött ki alóla minden,most is érzem picit,de lényegesen jobb. Lehet,hogy ma még 1x próbálkozom.

Mégegyszer nagyon köszönöm!

2018. okt. 30. 05:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tűvel csinálod,próbáld több helyen átszúrni!
2018. okt. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!