Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belázasodtam és mellé még be...

Belázasodtam és mellé még be is vertem a fejem mit csináljak? 17L

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy a szokásos 30 perc ellipszis edzőtermi edzes helyett 1 órát csináltam az edzom mondta hogy ma csak ezt és már akkor fajt a fejem teteje ilyen 36-40percnel

Hazamentem kicsit fajt hajnalban meg arra ébredtem hogy nagyon fazok és 7ig vergodtem mire kimentem beszeltem anyaval 38.3C lazam volt és elmentem aludni vissza utána pedig ettem vettem be lazra gyógyszert utána megszakitasokkal aludtam 15ig és nagyon fáztam is utána izzadtam és végül anya készített ebédet és addig én elmentem wcre de a wcben elment a latasom kicsit sírtam nem bírtam raulni és utána már arra lettem figyelmes hogy anya segit felállni és sír mert hatraestem és elvesztettem az eszméletem és bevertem a fejem a kőbe nem ereztem és kicsit visszajött a latasom és kimentünk a teraszra és ott visszajött de szed ültem vagy 3-4 órát ettem ittam sok narancs grapefruit let és melegem volt amikor bementem néztük kicsit kint a tvt és utána elmentem fürdeni de reggel is mert ilyenkor lemegy a lazam de nagyon rázott a hideg és reggel óta sipol a fülem

Mit csináljak? Nekem hétfőn iskola van és jovoheten minden nap lesz valami dolgozat jó a hétfő kedd meg bepotolom de szerdától nehéz dogak lesznek

Mit kene csinálnom?

Házi orvos nincs hétvégén

Vagy menjek be kórházba? És ha igen mikor?

Péntek este vettem be 2 tantum verdet és rubofen italt és ma meg mexalent ha jól tudom a nevet meg tantum verdet a torkom se a legjobb

Nehéz hetek vannak a suliba és jövő héten is az lesz

Bocsánat ha nagyon hosszú lett de rendesen le akartam írni és ha van benne hiba..

Anya meg ápol de ő is kérdezte menjunk e kórházba



2018. nov. 24. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el a kórházba, a fejsérülés elég komolynak hangzik, pláne sípoló füllel, meg elmenő látással. Meg az ájulás sem normális. Vesztenivalód nincs, írhatsz még annyi dolgozatot, de az egészség a legfontosabb.
2018. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kórházba nem ártana bemenni. Vércukrod, vérnyomásod szoktad nézni??

Nekem van hasonló alacsony vérnyomásos vagyok, hogy besötétül minden, de mivel évek óta tart így hozzá szoktam. Régen volt olyan, hogy legurultam a lélcsőn vagy valsmi. Mert kb az van, hogy felállok és rá kb 5 másodpercre beszédülök (gondolom nálad is hasonló volt).

Érdemes lenne emiatt kórházba menni, mert nem árt tudni, hogy még is mi van.


Minden esetre jobbulást. :*

2018. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm

Most felkeltem este 1x nagyon melegem volt de utána aludtam mostanáig és eléggé jól vagyok csak a torkom faj meg meg a fülem kicsit zúg

2018. nov. 25. 09:38
 4/5 A kérdező kommentje:

Na voltam a gyerek osztályon xddd kedves volt nagyon a hölgy aki vizsgált nincs semmi bajom azaz tünetmentes vagyok a fül zugason kívül és mondta hogy maradjak bent 2-3napot de lesznek dogak úgyhogy nem maradtam hazajöttem de ha a dogak végével csütörtökig nem múlik vagy később akkor vissza megyünk teljes vizsgálatra

Röntgen és társaira nem akart elküldeni mert nem tesz jót a sugárzás

Na ennyi volt gondolom leirom 😄

2018. nov. 26. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt a fülzúgásod végül is?
2018. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!