Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Combnyaktörés/csípőprotézis...

Combnyaktörés/csípőprotézis műtét utáni otthoni gyógytornához, miért nem lehet CD-t, vagy DVD-t vagy akár könyvet beszerezni? Miért csak online rendelésre vidékről beszerezni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincsen csodatorna

2 féle van:

Amitől egészségesebb leszel, és amitől nem

2018. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért otthon szeretnél tornázni, de én a helyedben ha megtehetem elmegyek 1-2, néhány alkalommal gyógytornászhoz és látnám milyen feladatok vannak és akkor azokat csinálnám otthon. A rendelős részére meg, lehet azért mert mindenkinek kisebb- nagyobb mértékben térhet el a torna. De amúgy a műtét után nem küldtek el gyógytornára a kórházban? A családban is vállprotézis műtét után is elküldték tb alapon gyógytornászhoz a kórházban.
2018. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem velem történt az eset.Egy rokonomnak szerettem volna segíteni.2 hete műtötték és nem ajánlottak fel semmilyen gyógytornászati lehetőséget.Mivel nem tudja elhagyni a lakást segítségként a YouTube-n találtam pár gyakorlatot, amit tud használni.Ezt szerettem volna egy komplett anyagként beszerezni cd-n, vagy dvd-én.
2018. dec. 3. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak üzenném, hogy nem csodatornáról érdeklődtem....és ez nem válasz, hogy "vagy segít, vagy nem"! Az ilyen hozzászólások telesen értelmetlenek és feleslegesek.Szerintem nem tettem fel érthetetlen kérdést....aki meg nem érti, az ne reagáljon rá ilyen válaszokkal!
2018. dec. 3. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha esetleg házhoz próbálnátok hívni egyet, nem tudom milyen az anyagi helyzete, tudom kiszállással még drágább és amúgy sem olcsó dolog, de utána tudná már nagyjából magától is csinálni. Illetve a kezelőorvostól meg kéne kérdezni, hogy nem adna-e neki tb-sre a kórházba. Esetleg rehabilitációs központba vinni míg nem épül/gyógyul fel a műtétből.
2018. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de már megoldódott egy ismerős ajánlott egy gyógytornász, aki heti kétszer a helyszínre megy tornáztatni és segédeszközöket adott a gyakorlatokhoz.
2018. dec. 4. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, akkpr gyors gyógyulást és jó tornát neki
2018. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!