Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek veszélyes törött...

Szerintetek veszélyes törött kézzel elmenni korcsolyázni?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég tört el a kezem, szépen be is van gipszelve. Már leszedték az egész kezes változatot, így már csak az alkarom van betekerve. Már egyáltalán nem fáj, és egész jól tudom használni. Mivel a közelben a minap állították fel egy korcsolyapályát, kísértésbe estem. Nem akarok egész szünidő alatt otthon ülni ölbe tett kézzel, így arra gondoltam, lemegyek egy kicsit csúszkálni. Szerintetek mennyire jó ötlet?

2018. dec. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Dolgoztam traumatológián. Sosem irigyeltem azokat akik a gipszelt, törött kezükre újra ráestek. A legjobb esetben ez még minimum 6 hét gipsz volt, rosszabb esetben műtét. Még rosszabb esetben volt akinek végtagrövidüléssel vagy életre szóló funkció kieséssel járó szövődménye lett.

Szerintem inkább bírd ki, hogy otthon maradsz.

2018. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ezen a télen szerintem ne menj el korcsolyázni.
2018. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire.
2018. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
És nem az első, hanem a második kérdésre válaszoltam, arra, hogy "Szerintetek mennyire jó ötlet?" Szóval semennyire se jó ötlet!
2018. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha szükséged van még a kezedre akkor ne próbálkozz, ilyenkor nagyobb eséllyel esel el még egyszer és még könnyebben törik. De ha úgy gondolod, hogy nincs szükséged már a kezedre bátran. Csak utána ne "sírj", hogy nem tudod rendesen mozgatni (vagy sehogyan), görbe lett, állandóan fáj, rövidebb lett mint a másik (ld. 1. hozzá szóló).
2018. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!