Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történik az emberrel ha...

Mi történik az emberrel ha leesik a lóról?

Figyelt kérdés
Ha a ló hirtelen megvadul, és a lovas pedig leesik róla a hátára?

2018. dec. 25. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A csitári hegyek alatt című dalban benne van.
2018. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én estem le így. Mi a konkrét kérdés? Hogy érted, hogy mi történik?
2018. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én már estem így. Nem lett semmi bajom, de szerencsém volt, nyilván attól függ hogyan esel, meg pl. én pont a ló a lába mellé estem, de nem lépett rám.
2018. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikertelen csatát vív a gravitációval.
2018. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lesz valami baja? Mondjuk akkor ha rosszul érkezik. Mi a legrosszabb ami történhet a lovassal?
2018. dec. 27. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Meghal. Lebénul. Több évre kómába esik. Érdekelnek a további lehetőségek?
2018. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés, mert szinte akármi történhet, attól függ higy esik le, a ló rálép-e, stb.

Nekem szerencsém volt, semmi bajom nem lett, hátamra estem le, csak a karomon lett kisebb zúzódás, de kb. 1 percig nem tudtam megmozdulni,mindenki rohant mint a huzat, mert azt hitték végem van, de nem.

2018. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bármi elofordulhat ezt elore nem lehet megmondani. Alattam egyszer vagta kozben megcsuszott a lo mert saros esos ido volt es leestem es kisebb agyrazkodasom lett de szerencsere semmi nagyon komoly. Viszont amikor meg egy fiatal lovat lovagoltam es eloszor ugrattam be vagtaba akkor bakolt es jol megindult akkor is leestem de csak a fenekemre es kicsit fajt de nem tortent semmi csak nevettunk.
2018. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!