Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a karom?

Miért fáj a karom?

Figyelt kérdés

Ma munkába menet elestem a biciklimmel, rá a jobb karomra, azóta is fáj. Utána dolgoztam, mert még nem volt annyira nagy a fájdalom, szinte elenyészőnek mondanám. Mikor végeztem, elmentem a háziorvoshoz, ott az asszisztens dühösen megjegyezte, hogy miért kellett dolgoznom, elküldött a sürgősségire és utasított, hogy erről is számoljak be.

Gondoltam nem jó, ha elmondom ott is, hogy még dolgoztam , az eddigiekből okulva, így azt mondtam, hogy munka után történt a baleset. Többször is megkérdezték a kórházban, hogy biztos nem munka előtt estem el? Szóval tudtam, hogy a háziorvos asszisztense felhívta őket és elmondta az egészet.

Onnantól kezdve szinte nem is foglalkoztak velem. Mondtam, hogy nagyon fáj a vállam és a könyököm. Megröntgenezték a vállam. Kérdeztem, hogy a könyökömről nem készült röntgen? Mondta a doki, hogy azt nem röntgenezik meg. Ki kellett nyújtanom a karomat előre és oldalra, felfelé kellett nyomnom a karommal az orvos kezét, de nem fájt. Akkor fáj, ha teljesen felemelem, vagy ha leengedem a karom a testem mellé.

Mondtam, hogy kaphatok valami papírt? Holnap dolgoznom kellene. Akkor mondta, hogy ír a háziorvosnak egy levelet.

Szerintem azt hitték szimulálok.

Azóta is fáj a karom, a vállam szinte minden irányból, a bicepszem is kicsit. A könyökömnél szerintem beütöttem, mert nyomásra érzékeny.

Meghúzódhatott az izom? Vagy az ízület? Ha az ízület sérült, azt az izomban is lehet érezni? Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Tanácstalan vagyok.

Tudom, én rontottam el, mert dolgoztam, ráadásul hazudtam is.

Kérlek titeket, ez miatt ne ítéljetek el.



2019. jan. 4. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

"azt mondtam, hogy munka után történt a baleset. Többször is megkérdezték a kórházban, hogy biztos nem munka előtt estem el? ... Mit tehetnék, hogy jobb legyen?"

Pl. visszamehetnél a dokihoz, és elmondhatnád neki az igazságot. Félretájékoztatásért cserébe félrekezelésen kívül mit vársz?...

2019. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!