Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezzel el kéne mennem orvoshoz?

Ezzel el kéne mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam fújós dezodorral hülyéskedtek tesi után... És rájöttek ha sokáig fújják akkor ez lejzd csípni és rá fagyni/megkeményedni a bőrőn... És velem is ezt tették ... A kezemen van egy elég nagy piros folt ami néhány helyen be duzzadt és fáj... Attól tartok pont a csontig is elért mert az is fáj alatta...

Nem tudom mit tegyek szüleim nem mondtak semmit csak hogy hú de ronda...



2019. máj. 22. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Égési sérülés. A bőröd begyulladhat, elfertőződhet a vegyi anyagoktól. Érdemes lehet dokinak is megmutatni, de a szüleidnek mindenképp szólj. Ha elmondod a dokinak, hogy hogy történt (mert nyilván rá fog kérdezni) hivatalból kötelessége feljelentést tenni.
2019. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz, és mondd el mi történt
2019. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: és ki ellen tesz feljelentést csak hülyéskedtünk és én hagytam szóval nem az osztálytársaim hibája hanem az enyém ... De akkor még nem tudtam, hogy ilyen lesz
2019. máj. 22. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Vagy menj orvoshoz és megmondod az igazat, hogy beleegyezéseddel történt, vagy, ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor sebbenzinnel, ajatinnal, vagy más fertőtlenítőszerrel fertőtlenítsed le, kösd le és hagyd begyógyulni. A sebet ne érje víz.
2019. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!