Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a lábamban az...

Mi történhetett a lábamban az ínakkal?

Figyelt kérdés

Ez így elég érdekes, kíváncsi vagyok, vajon mi lehetett a baj, illetve milyen folyamat játszódhatott le odabennt. Előzmény annyi, hogy kábé 1 éve kűzdök ínszalag gyulladással, ami egy sérülés (erős ütés, rándulás) után alakult ki. Hol javult, hol rosszabb lett. csak kveset bírtam állni, és menni, úgy a mindennapi életben elvoltam, de ha picit többet mentem, már fájt a bokám/talpam. Orvos látta, kaptam kenőcsöt, injekciót, fizikoterápiát, de csak keveset javított rajta.

3 héttel ezelőtt elmentem egy koncertre. Imádom a bandát, de közben már nem bírtam állni, rettenetesen kezdett fájni a bokám. Az a majd szét szakad érzés. De nem tudtam leülni, tehát szenvedtem nagyon. Amikor vége lett a koncertnek, és elindultam kifelé, azt vettem észre, hogy csökkent a fájdalom. Mire haza értem, már egyálétalán nem fájt. És azóta sem.

Igazából örülök neki, csak kíváncsi vagyok, szeretném tudni, hogy mi játszódhatott le odabent, ami így megszüntette a fájdalmat és a gyulladást. Talán aki ért az anatómiához, tudna segíteni, hogy van valami magyarázat erre.


2019. jún. 7. 18:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!