Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokatörés után mennyi idő...

Bokatörés után mennyi idő után kapok járógipszet?

Figyelt kérdés
Vasárnap gipszeltek be a lábam, 3 helyen tört el a bokám. 07.03.an lesz az első kontroll, van rá esély, hogy kapok járógipszet?

2019. jún. 27. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden törés más, de ha ez ilyen komplikáltabb eset, akkor még nem valószínű. Ha jól emlékszem, én két teljes hetet voltam fekvőgipszben. Vagy hármat? Már nem emlékszem, nagyon régen volt.
2019. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy hetet voltam.
2019. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy helyen volt eltorve a bokam es 2het utan kaptam jarogipszet.
2019. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Két hét fekvő után kaptam 4 hétre járót, lehet, hogy még ki kell bírnod egy kicsit
2019. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a sérülés sulyossagatol függ.
2019. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hetig volt fekvő és 6 hetig jaro gipszem lesz most. Két helyen tort a bokam. De készülj ra hogy a jarogipszben se tudsz úgy menni mint egyébként. A sarok miatt hatalmas a gipszem és egyelőre ezzel is csak mankozni tudok picit terhelve a gipszelt lábam.

Az orvos is azt mondta higy járhatok de nem sokat..

2019. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek még aktuális lesz 😁

Első kontrollon nem kaptam járó gipszet, 2 hét múlva újra kontroll volt, itt sem kaptam annyi volt, hogy lecsereltek könnyítettre. Majd megint 2 hét múlva kontroll, itt teljesen megszabadultam a gipsztol, csak egy rögzítot kaptam. Nem volt könnyű újra járni, az első 3 napban meg használtam a mankót. Aztán már nélküle csiga léptékben, kB 2 hétig hordtam meg a rögzítőt aztán elengedem. Viszont olyan 2 hónapig durván dagadt a lábam, mint egy elefántnak :D de mára már tökéletes, mintha misem történt volna, az időt negerzi de nem veszes

2019. nov. 17. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!