Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ugye nem lesz komolyabb...

Ugye nem lesz komolyabb bajom? (orrtörés)

Figyelt kérdés

Na szóval múlthéten eltört az orrom (orrbavágott a barátom véletlenül mert ijesztgettük is egymást, kissé ittasak is voltunk . lényegtelen) és még azóta is fáj ha hozzá érek. Ropog is kicsit xd és tényleg érezni hogy eltört ott valami. Mikor orrba vágtak akkor elkezdett ömleni az orromból a vér akkor is ereztem hogy roppan . A barátom megfogta es helyretette szerintem habár nem hiszem hogy eldeformálódva tört el akkor. Nem nagyon emlékszek erre. Szóval passz. A lényeg hogy akkor vérzett es nagyon nagyon fájt az egész. Most is nagyon érzékeny próbálok rá vigyazni és eléggé fáj ha hozzáérek ,valamint érzem hogy eltört ott ugyebár. Párszor véletlen ugy nyultam hozzá hogy rendesen fájni kezdett ropogott is de nem vérzett. Csak fáj nagyon a baleset óta. Nem mentem orvoshoz meg semmi ilyesmi. Kellene? Igaz már lassan eltelt azota az egy hét is. Felesleges lenne már elmenni orvoshoz ezzel? Helyrerakni ugy se kell mert normálisan áll. Annyi hogy be van lilulva kicsit ott ahol a csont van eltorve asszem. Most meg aggódok kicsit mert barátom azt mondja nincs eltörve nem üthetett akkora nagyot. De hát vérzett is meg fáj is ha hozzányúlok érzem hogy fura az egész , ropog meg minden olyan ami az orrtörésre jellemzö. xd Elmenjek ezzel orvoshoz vagy hagyjam? Igazából ha nem vészes a helyzet nem mennék orvoshoz.


köszi a válaszokat.

20/L



2019. júl. 7. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy töröltetted, még igazam van
2019. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos!!!
2019. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem toroltem semmit xd mit irtál?
2019. júl. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!