Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3 hete kibicsaklott a lábam,...

3 hete kibicsaklott a lábam, aláfordult valahogy. Voltam röntgenen, annyit mondtak nincs törés. A doki felpolcolast, jegelest, pólyába körözést javasolt. Volt valakinek ilyesmi, hogy aláfordult?

Figyelt kérdés
Be volt dagadva, lila volt. Ez elmúlt szinte teljesen, de fent és oldalt van egy pukli és nem bírok ráállni. Csak félig meddig, főleg a sarkamra. Holnap elmegyek egy másik helyre megnézetni, mert szerintem van bele valami és egyéb kezelés szükséges. Félek az a dudor nehogy a csont legyen. Vagy mi lehet az? Volt valakinek hasonló?

2019. júl. 9. 11:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy belülről a nagylábujj felőli oldalon van dudor oldalt és fent.
2019. júl. 9. 11:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szalagszakadás sincs?
2019. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szalagszakadás, húgomnak is ez volt, 3 sebész nem vette észre.
2019. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott, csak hogy törés nincs. Azóta már kétszer mentem. Mindig csak ránéz a papírra és mondja hogy törés nincs. Kicsit megtapogatja. Ilyenkor nem kellene kontroll röntgen? De ezért megyek holnap máshova.
2019. júl. 9. 12:03
 5/11 A kérdező kommentje:
És mi lett a húgoddal, utána hogy kezelték, mikor kiderült?
2019. júl. 9. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Begipszelték neki, háziorvosa vette észre, részleges szakadás volt, nem kellett műteni. Házidoki az ismerős sebészhez küldte és előtte hívta telefonon... mondjuk ez vagy 15 éve volt
2019. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megírom nekem mi lett.
2019. júl. 9. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Szalagszakadás, fél év mire 100%-os lesz.
2019. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam megnézetni, el van törve, elmozdulás nincs és a két középcsont közötti szalag van elszakadva. Lehet hogy műtik, meg kell várni a 4 hetet hogy elmúljon a gyulladás. De csak Pesten műtik. Nem tudom még mi lesz.
2019. júl. 11. 09:43
 10/11 anonim ***** válasza:
És hogy nem vették észre a korábbi röntgenen? 🤔😮
2019. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!