Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Javulhat a szemem?

Javulhat a szemem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves fiú vagyok, és hát olyan gondom lenne, hogy rosszak a szemeim. Nem veszélyes de hát na. Bal -0.75 jobb -1

Számítógépezéstől romlott el sajnos mert picit többet ültem a gép elött mint kellett volna. Szemüveget egyáltalán nem hordok se semmit. Mondták hogy ha a szemüveget hordanék akkor jobban látnék az igaz, de ha leveszem akkor csak rosszabb lesz. Vajon javulhatna? Válaszokat köszönöm!



2019. aug. 7. 12:28
 1/3 Blau Kind ***** válasza:
58%
Tutira hogy csak rosszabb lesz az évektől.
2019. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb nem lesz, csak rosszabb. De nekem pl kamaszkoromban gyorsan romlottak a szemeim, később ez megállt.
2019. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez semmi, ne is foglalkozz vele. Erre nem mondhatod, hogy rosszak a szemeid, van, akinek 8-as. Nem a számítógéptől romlott a szemed, hanem csak a szüleid bemesélik neked nevelő céllal, hogy eltántorítsanak. Ha ez így lenne, akkor a számítógép előtt nem lettek volna szemüvegesek. Hirtelen ezt a cikket találtam, de nyilván lehet találni tudományosabbat is. [link]
2019. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!