Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális hogy alig 1 hét...

Normális hogy alig 1 hét alatt leromlott a látásom?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja? Nincs tünet, szimplán annyi hogy 20 méter után már elmosódva látok mindent és valami furcsa érzés van a szememben. Időnként van hogy kitisztul egy kicsit, de utána ismét elmosódik minden. Nagyon zavar... létezik hogy leromlott volna a látásom? Szemüveget kell csináltatnom?

#szem #homály #lását
2019. aug. 14. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok amúgy és 1 éve járok olyan szakra ahol heti több napon dísztárgyakat faragok. Szóval eléggé lestrapáltam a szemem, de csak most tűnt fel hogy milyen rosszul látok messzire.
2019. aug. 14. 17:57
 2/5 anarchy666 ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy lassan alakult ki vagy gyorsan, hirtelen. Igen sok betegség okozhatja.

Szerintem menj el egy szemészeti kivizsgálásra.

2019. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Korábban volt hogy ha sokáig dolgoztam valamin és utána felnéztem akkor alig láttam távolra, vagy ha nagyon fáradt voltam akkor enyhén összefolytak a távolabbi tárgyak. De kb 1 hete tűnt fel hogy ez a dolog állandósult és baromira zavar hogy nem látok tisztán. Egy barátom kölcsön adta a szemüvegét ami elég gyenge, és azzal jól láttam távolra. Időnként pár másodpercre kitisztul a látásom, de utána ismét összefolyik kissé. Úgy 10 méterig kifogástalanul látok, az után enyhén, de zavaróan rosszabb.
2019. aug. 14. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg ettől van bizony. És sok függ a fényviszonyoktól is, hogy kint mennyit látsz.
2019. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy szemüveg kell. Menj szemészetre.
2019. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!