Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kerek kék LV az jó minőségű?

A kerek kék LV az jó minőségű?

Figyelt kérdés
A 342mg-osra gondolok. Most próbálnám ki előszőr az igazi mda-t. És havernek van eladóba egy ilyen tabija. 4500-ért adná, de lehet alkudok belőle valamennyit! De nem tudom, hogy egy olyan tabi elég lesz e egy bulira. Illetve nem tudom, hogy tényleg mda-t esetleg mdma-t tartalmaz e. Vagy valami mást ami nem ártalmas. Pl ketamin vagy fenciklidin illetve pmma úgy tudom nem ártalmas. Bár utobbi kettőnek a hatásáról, összetételéről tudni szeretnék pár dolgot! Meg a ketamin hatásai is érdekelnek! De utóbbiakról még csak nem is halottam! Ezeken kívűl azt pedig nem tudom, hogy még miket kevernek ekihez. Halottam olyat ami heroint is tartalmazhat. Egyszer már ekiztem, zőld,kicsi mitchubishi/gyémánt alakú tabi minta nélkűl. De az gyenge volt, az egész tabiba elvileg nagyon max 145mg volt, hacsak nem kevesebb. És én meg feleztem. Később kiderűlt, hogy az metamfetamin volt. Max egy kis mdma talán volt benne. Tehát ez olyan gondolom mintha speedeztem vagy krisiztem volna! Remélem ez az LV jobb. Van egy másik haverom aki piros teslát adna el nekem 3800-ért. De az elvileg csak 167mg mdma-t tartalmaz, az pedig lehet gyenge lesz! Én évente 5x akarok max stimulánsokat nyomni. Mert a lejövő az valami botrány! Ekinél milyen fajtákat ajánlotok, illetve melyik az amit messze kerűljek el. Mert egyik haveromnak egyszer el adtak bulin 3k-ért. Egy felezőcsík nélküli,mintanélkűli, domború sárga valamit. És szerencsére csak egy negyedet vett be! Mert kiderűlt, hogy az valószínűleg veszélyes is lehet. Ezért a maradék háromnegyedet le húzta a wc-n! És attól a negyedtől buli végére ő is jobban szét csúszott, mint ahogy szokott. Meg szúrt kicsit az oldala!

2019. aug. 20. 00:11
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F amúgy, szóval én nem gyerekként kezdtem ezeket úgy mint egyesek!
2019. aug. 20. 00:13
 2/3 A kérdező kommentje:
Am nem vagyok benne biztos, hogy kék lv. Mert tegnap beszéltünk róla, és akkor piros LV-t mondott! Tehát nem tudom, hogy melyik pontosan. De jó minőségűek?! És mit tartalmaznak ezek a tabik amikről szó volt a kérdésben, mda-n kívűl?!
2019. aug. 21. 17:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Na meg a kérdésem mi xart keres a szemproblémák kategóriába :D?
2019. aug. 21. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!