Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkához milyen kereket...

Gördeszkához milyen kereket érdemes venni utcai használatra/rossz minőségű betonra?

Figyelt kérdés
Van egy elég olcsó deszkám, amivel folyamatosan megakadok pár méter után, még a simábbnak tűnő utakon is. Mások pedig úgy száguldoznak vele mindenhol, mintha tükörsima lenne az út. Érdekelne, melyik a jó minőségű kerék.

2018. aug. 17. 17:46
 1/8 anonim válasza:

Hali:)

Ha csak simán száguldozni szeretnél az utakon, akkor nem gördeszka kereket ajánlok hanem longboard kereket. Ezesetben a deszkát is érdemes lenne cserélni a kényelmesség miatt. De gördeszka méretben is vannak jó gumi (!!!) kerekek. Mérete szerintem 55+ legyen. Azzal nem lesznek nagy gondjaid:)

2018. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ! Egyébként igen, elsősorban száguldozni szeretnék, de később pár trükkel is szívesen próbálkoznék. Szóval deszkát nem cserélnék. Csak hála a keréknek, egyelőre még az alapokat sem tudtam megtanulni.

2018. aug. 21. 19:07
 3/8 anonim válasza:
gumikerékkel ugynaúgy lehet trükközni. csak olyan más feeling az egész. De akkor egy jó gumikerék a válasz a kérdésedre:D
2018. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt esetleg megtudnád mondani nagyjából milyen árban vannak a jobbak?
2018. aug. 21. 22:00
 5/8 anonim válasza:
Hát a jobb szó az relatív..főleg a te esetedben mert gumikerék így ritkább is. Én egy noname gumikereket használtam a legelején, és az volt a legjobb. De ha tippelnem kéne akkor max 6000ft.. de itt tényleg a minőség a lényeg, hogy ne legyen kemény.
2018. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Remélem minél előbb sikerül beszereznem

2018. aug. 23. 09:23
 7/8 Crazy69 válasza:
UTCÁRA,ha trükközni is akarsz stb,akkor 51-52 es kerekeket vegyél,viszont ha nem akkor 55+ mint előttem is írták,és a keménységét nézd meg,ne legyen túl kemény,a trükközgetéshez viszont keményebb kerék kell olyan 101A,de az hogy milyen simán gurulsz a csapágytól is függ!
2018. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Milyen csapágyat tudnál javasolni?

Egyébként köszönöm a kiegészítést!

2018. aug. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!