Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy javítsam a látásom?

Hogy javítsam a látásom?

Figyelt kérdés
Homályosan látok távolra, hogy javítsam a látásom? Szemüveg, kontaktlencse, szemműtét kizárva. Valami házi praktikát tudtok ajánlani?
2019. aug. 28. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemüveg, kontaktlencse miért van kizárva? Valószínűleg rövidlátó vagy (én is az vagyok), ez öröklődő, és egy bizonyos szintig folyamatosan romlik. Ha nem hordasz se lenxsét, se szemüveget, akkor gyorsabban, ha hordasz, akkor lassabban.
2019. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemüveg pedig a legköltségkímélőbb. Évekig jó lehet egy. Magától nem fog megjavulni. Én is rövidlátó vagyok.
2019. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
YouTube, google: szemtorna, szemmassázs
2019. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szemtorna mukodik, amugyis szerencsere eleg jonak erzem a latasom, lekopogom, de szerinte szemtorna utan meg jobb lett. Igaz, igaz nem tudom hogy ha valaki gyengen lat, mennyire segit, de meg az agykontrollt hallottam ez ugy kapcsan. :)
2019. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet javítani, csak a romlás sebességén csökkenteni.

Nem szemüveggel, meg lencsével természetesen, ahogy az 1-es írja, ez a marhaság még mindig a köztudatban él.

2019. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!